LocalGov Page (1.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Page
fi: Sivu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Hide summary
fi: Piilota yhteenveto
