LocalGov Page (1.0.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: On
fr: Activé

en: Summary
fr: Résumé

en: Off
fr: Désactivé

en: Banner
fr: Bannière

en: Hide summary
fr: Masquer le résumé
