LocalGov Page (1.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: On
hu: Be

en: Summary
hu: Összegzés

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: Hide summary
hu: Összefoglaló elrejtése
