LocalGov Page (1.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: On
it: Acceso

en: Summary
it: Sommario

en: Page
it: Pagina

en: Off
it: Spento

en: Hide summary
it: Nascondi sommario

en: Paragraphs
it: Paragrafi
