LocalGov Page (1.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: On
oc: Activat

en: Summary
oc: Resumit

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Banner
oc: Bandièra

en: Hide summary
oc: Amagar lo resumit
