LocalGov Paragraphs (2.5.7) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Closed
am: የተዘጋ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Default
am: ነባሪ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Logo
am: አርማ

en: Location
am: ቦታ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Tabs
am: ትሮች
