LocalGov Paragraphs (2.5.7) - en to bn translation catalogue (18 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Author
bn: লেখক

en: Closed
bn: বন্ধ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Size
bn: সাইজ

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ

en: Attachment
bn: সংযুক্তি

en: Email
bn: ইমেইল

en: Logo
bn: লোগো

en: Location
bn: অবস্থান

en: Table
bn: টেবিল
