LocalGov Paragraphs (2.5.7) - en to cy translation catalogue (24 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: Author
cy: Awdur

en: Closed
cy: Ar gau

en: On
cy: Ymlaen

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Size
cy: Maint

en: Number
cy: Rhif

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Description field
cy: Maes disgrifiad

en: Default
cy: Diofyn

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Text
cy: Testun

en: Attachment
cy: Atodiad

en: Contact
cy: Cyswllt

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Location
cy: Lleoliad

en: Phone
cy: ffôn

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Table
cy: Tabl

en: Link style
cy: Steil dolen

en: Documents
cy: Dogfennau
