LocalGov Paragraphs (2.5.7) - en to da translation catalogue (46 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Author
da: Forfatter

en: Closed
da: Lukket

en: On
da: Tilsluttet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Size
da: Størrelse

en: Number
da: Antal

en: Quote
da: Tilbud

en: Image
da: Billede

en: Description field
da: Beskrivelse

en: Default
da: Standard

en: Background
da: Baggrund

en: Summary
da: Resumé

en: Icon
da: Ikon

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Text
da: Tekst

en: Attachment
da: Bilag

en: Promoted
da: Forfremmet

en: Email
da: E-mail

en: Contact
da: Kontakt

en: Bottom
da: Bund

en: Off
da: Afbrudt

en: Location
da: Lokation

en: Heading
da: Overskrift

en: Phone
da: Telefon

en: Address
da: Adresse

en: Table
da: Tabel

en: Button
da: Knap

en: Teasers
da: Smagsprøver

en: Caption
da: Undertekst

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Link style
da: Udseende

en: Documents
da: Dokumenter

en: Tabs
da: Faner

en: Grid
da: Gitter

en: Featured
da: Anbefalet

en: Paragraph
da: Afsnit

en: Accordion
da: Foldud menu

en: Body text
da: Brødtekst

en: Block view
da: Blokvisning

en: Boxes
da: Bokse

en: Title link
da: Titel-link

en: Fact
da: Fakta
