LocalGov Paragraphs (2.5.7) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Size
dz: ཚད།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།
