LocalGov Paragraphs (2.5.7) - en to el translation catalogue (41 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Size
el: Μέγεθος

en: Number
el: Αριθμός

en: Quote
el: Παράθεση

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Description field
el: Πεδίο περιγραφής

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Summary
el: Περίληψη

en: Top
el: Κορυφή

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Text
el: Κείμενο

en: Attachment
el: Συνημμένο

en: Promoted
el: Προβεβλημένο

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Off
el: Κλειστό

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Table
el: Πίνακας

en: Button
el: Κουμπί

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Website
el: Ιστοσελίδα

en: Documents
el: Έγγραφα

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: Minimal
el: Ελάχιστη

en: Title link
el: Σύνδεσμος τίτλου
