LocalGov Paragraphs (2.5.7) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Closed
eo: Fermita

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Size
eo: Grandeco

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Text
eo: Teksto

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Contact
eo: Kontakto

en: Logo
eo: Emblemo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Location
eo: Loko

en: Table
eo: Tabelo

en: Button
eo: Butono
