LocalGov Paragraphs (2.5.7) - en to gl translation catalogue (42 entries)

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Closed
gl: Pechada

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Size
gl: Tamaño

en: Number
gl: Número

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Description field
gl: Campo descripción

en: Default
gl: Predeterminado

en: Summary
gl: Resumo

en: Top
gl: Superior

en: Icon
gl: Icona

en: Teaser
gl: Resumo

en: Text
gl: Texto

en: Attachment
gl: Anexo

en: Promoted
gl: Promocionado

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Contact
gl: Contacto

en: Bottom
gl: Botón

en: Logo
gl: Logotipo

en: Off
gl: Desactivado

en: Location
gl: Localización

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: Table
gl: Táboa

en: Button
gl: Botón

en: Caption
gl: Lenda

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Link style
gl: Estilo da ligazón

en: Documents
gl: Documentos

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Grid
gl: Grella

en: Featured
gl: Destacado

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Minimal
gl: Mínimo

en: (opens in a new window)
gl: (abre nunha nova lapela)
