LocalGov Paragraphs (2.5.7) - en to ja translation catalogue (48 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: Author
ja: 投稿者

en: Closed
ja: クローズド

en: On
ja: オン

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Size
ja: サイズ

en: Number
ja: 数値

en: Quote
ja: 料金

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Description field
ja: 説明フィールド

en: Default
ja: デフォルト

en: Background
ja: 背景

en: Summary
ja: 概要

en: Top
ja: トップ

en: Icon
ja: アイコン

en: Teaser
ja: ティーザー

en: Text
ja: テキスト

en: Attachment
ja: 添付

en: Email
ja: メール

en: Contact
ja: コンタクト

en: Bottom
ja: ボトム

en: Logo
ja: ロゴ

en: Off
ja: オフ

en: Location
ja: 場所

en: Heading
ja: 見出し1

en: Phone
ja: 電話番号

en: Mobile
ja: モバイル

en: Address
ja: 住所

en: Table
ja: テーブル

en: Button
ja: ボタン

en: Teasers
ja: ティーザー

en: Caption
ja: キャプション

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Video
ja: ビデオ

en: Link style
ja: リンクスタイル

en: Documents
ja: ドキュメント

en: Tabs
ja: タブ

en: Grid
ja: グリッド

en: Featured
ja: 主な

en: Minimal
ja: 最少

en: Title link
ja: タイトルリンク

en: Paragraphs
ja: パラグラフ

en: Instagram
ja: インスタグラム

en: Media item
ja: メディアアイテム
