LocalGov Paragraphs (2.5.7) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: Closed
ka: დახურულია

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Size
ka: ზომა

en: Number
ka: რიცხვი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Top
ka: ზედა

en: Text
ka: ტექსტი

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Logo
ka: ლოგო

en: Off
ka: გამორთვა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Table
ka: ცხრილი

en: Button
ka: ღილაკი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
