LocalGov Paragraphs (2.5.7) - en to mr translation catalogue (24 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: Author
mr: लेखक

en: Closed
mr: बंद

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Size
mr: आकार

en: Number
mr: अंक

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Background
mr: पार्श्वभूमी

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Text
mr: अक्षर

en: Email
mr: ईमेल

en: Contact
mr: संपर्क

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह

en: Off
mr: बंद

en: Location
mr: स्थळ

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी

en: Address
mr: पत्ता

en: Website
mr: संकेतस्थळ
