LocalGov Paragraphs (2.5.7) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Closed
nn: Stengt

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Default
nn: Standard

en: Summary
nn: Samandrag

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: Contact
nn: Kontakt

en: Off
nn: Av

en: Location
nn: Stad

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse

en: Table
nn: Tabell

en: Featured
nn: Framheva

en: Minimal
nn: Minimum
