LocalGov Paragraphs (2.5.7) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Closed
si: වසාඇත

en: Number
si: අංකය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Text
si: වගන්ති
