LocalGov Paragraphs (2.5.7) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Closed
ur: بند کردیا گیا

en: On
ur: آن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Size
ur: حجم

en: Number
ur: نمبر

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Description field
ur: تفصیل کی فیلڈ

en: Default
ur: طے شدہ

en: Summary
ur: خلاصہ

en: Icon
ur: آئیکن

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Text
ur: متن

en: Email
ur: ای میل

en: Contact
ur: رابطہ

en: Logo
ur: لوگو
