LocalGov Paragraphs (2.6.0) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Author
af: Outeur

en: Closed
af: Gesluit

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Size
af: Grootte

en: Number
af: Getal

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Default
af: Verstek

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: Contact
af: Kontak

en: Location
af: Ligging

en: Table
af: Tabel
