LocalGov Paragraphs (2.6.0) - en to bg translation catalogue (29 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Closed
bg: Закрито

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Size
bg: Размер

en: Number
bg: Число

en: Quote
bg: Оферта

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: Top
bg: Връх

en: Teaser
bg: Резюме

en: Text
bg: Текст

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Email
bg: Е-поща

en: Contact
bg: Контакт

en: Bottom
bg: Дъно

en: Logo
bg: Лого

en: Off
bg: Изключи

en: Location
bg: Местоположение

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Table
bg: Таблица

en: Button
bg: Бутон

en: Right
bg: Дясно
