LocalGov Paragraphs (2.6.0) - en to bo translation catalogue (38 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Description field
bo: གསལ་བཤད་ཀྱི་གནས་ཁོངས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Top
bo: འགོ

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: Promoted
bo: འོས་སྦྱོར་བྱས་ཟིན་པ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད

en: Address
bo: ས་གནས

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Left
bo: གཡོན

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Featured
bo: ཁྱད་པར་ཅན

en: Header text
bo: མགོ་ཤོག་ཡིག་རྐྱང་།
