LocalGov Paragraphs (2.6.0) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Size
bs: Veličina

en: Number
bs: Broj

en: Image
bs: Slika

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Text
bs: Tekst

en: Attachment
bs: Prilog

en: Contact
bs: Kontakt

en: Location
bs: Lokacija

en: Address
bs: Adresa

en: Table
bs: Tabela

en: Tabs
bs: Tabovi
