LocalGov Paragraphs (2.6.0) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: Closed
ca: Tancat

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: Size
ca: Mida

en: Number
ca: Número

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Description field
ca: Camp descripció

en: Default
ca: Per defecte

en: Background
ca: Fons

en: Summary
ca: Resum

en: Top
ca: Part superior

en: Icon
ca: Icona

en: Teaser
ca: Resum

en: Attachment
ca: Adjunt

en: Promoted
ca: Promogut

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Contact
ca: Contacte

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Logo
ca: Logotip

en: Off
ca: Inactiu

en: Location
ca: Localització

en: Heading
ca: Capçalera

en: Phone
ca: Telèfon

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Address
ca: Adreça

en: Table
ca: Taula

en: Button
ca: Botó

en: Caption
ca: Subtítol

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Video
ca: Vídeo

en: Link style
ca: Estil de l'enllaç

en: Website
ca: Lloc web

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Grid
ca: Graella

en: Featured
ca: Distintiu

en: Header text
ca: Text de la capçalera

en: Minimal
ca: Mínima

en: Title link
ca: Enllaç del títol
