LocalGov Paragraphs (2.6.0) - en to et translation catalogue (39 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: Closed
et: Suletud

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Size
et: Suurus

en: Image
et: Pilt

en: Description field
et: Kirjelduse väli

en: Default
et: Vaikimisi

en: Background
et: Taust

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Top
et: Ülesse

en: Icon
et: Ikoon

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Text
et: Tekst

en: Attachment
et: Manus

en: Promoted
et: Esile tõstetud

en: Email
et: E-kiri

en: Contact
et: Kontakt

en: Bottom
et: Alumine

en: Off
et: Väljas

en: Location
et: Asukoht

en: Heading
et: Pealkiri

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Table
et: Tabel

en: Button
et: Nupp

en: Caption
et: Pealkiri

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Tabs
et: Sakid

en: Grid
et: Ruudustik

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Minimal
et: Minimaalne

en: Office hours
et: Lahtiolekuaeg

en: Title link
et: Pealkirja link

en: Media item
et: Meedia element
