LocalGov Paragraphs (2.6.0) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Closed
hy: Փակված

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Size
hy: Չափ

en: Number
hy: Թիվ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Top
hy: Վերև

en: Text
hy: Տեքստ

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Logo
hy: Լոգո

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Left
hy: Ձախ

en: Minimal
hy: Նվազագույն
