LocalGov Paragraphs (2.6.0) - en to is translation catalogue (35 entries)

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Höfundur

en: Closed
is: Lokuð

en: On
is: Virkjað

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Size
is: Stærð

en: Number
is: Númer

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Description field
is: Lýsingarsvæði

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Background
is: Bakgrunnur

en: Summary
is: Samantekt

en: Top
is: Toppur

en: Icon
is: Táknmynd

en: URL
is: vefslóð

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Text
is: Texti

en: Attachment
is: Viðhengi

en: Promoted
is: Upphafið

en: Email
is: Netfang

en: Contact
is: Tengiliður

en: Logo
is: Táknmynd

en: Off
is: Af

en: Location
is: Staðsetning

en: Phone
is: Sími

en: Address
is: Heimilisfang

en: Table
is: Tafla

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Website
is: Vefsíða

en: Tabs
is: Flipar

en: Grid
is: Grind
