LocalGov Paragraphs (2.6.0) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Author
mg: Mpamorona

en: Closed
mg: Mihidy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Teaser
mg: Famintinana
