LocalGov Paragraphs (2.6.0) - en to oc translation catalogue (37 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: Author
oc: Autor

en: Closed
oc: Tampat

en: On
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Size
oc: Talha

en: Number
oc: Nombre

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Default
oc: Per defaut

en: Background
oc: Rèireplan

en: Summary
oc: Resumit

en: Top
oc: Naut

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Text
oc: Tèxte

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: Promoted
oc: Promolgut

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Contact
oc: Contacte

en: Bottom
oc: Bas

en: Logo
oc: Lògo

en: Off
oc: Desactivat

en: Location
oc: Emplaçament

en: Heading
oc: Entèsta

en: Address
oc: Adreça

en: Table
oc: Tablèu

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Website
oc: Site web

en: Tabs
oc: Onglets

en: Grid
oc: Grasilha

en: Featured
oc: Distintiu

en: Background image
oc: Imatge de rèireplan

en: Header text
oc: Tèxte de l'entèsta

en: Minimal
oc: Mínima
