LocalGov Paragraphs (2.6.0) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Content
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Closed
os: Æхгæд

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Size
os: Ас

en: Number
os: Нымæц

en: Image
os: Сурæт

en: Default
os: Æнæивд

en: Summary
os: Иумиагæй
