LocalGov Paragraphs (2.6.0) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Author
ps: ليكوال

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Size
ps: كچه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Default
ps: تلواله

en: Summary
ps: لنډیز

en: URL
ps: پته (URL)

en: Text
ps: متن

en: Attachment
ps: نښل

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Table
ps: لښتيال

en: Button
ps: تڼۍ

en: Caption
ps: نوم

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Grid
ps: ځاليز

en: Featured
ps: ځانګړي

en: Title link
ps: سرليک تړونی
