LocalGov Paragraphs (2.6.0) - en to sk translation catalogue (43 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: Closed
sk: Uzavreté

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Size
sk: Veľkosť

en: Number
sk: Číslo

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Description field
sk: Popis

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Top
sk: Navrch

en: Icon
sk: Ikona

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Attachment
sk: Príloha

en: Promoted
sk: Propagovaný

en: Email
sk: E-mail

en: Contact
sk: Kontakt

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Heading
sk: Nadpis

en: Phone
sk: Telefón

en: Mobile
sk: Mobil

en: Address
sk: Adresa

en: Table
sk: Tabuľka

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Teasers
sk: Upútavky

en: Caption
sk: Popis

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Link style
sk: Štýl odkazov

en: Website
sk: Webová lokalita

en: Documents
sk: Dokumenty

en: Tabs
sk: Záložky

en: Grid
sk: Mriežka

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Body text
sk: Text tela

en: Minimal
sk: Min.
