LocalGov Paragraphs (2.6.0) - en to ug translation catalogue (27 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Closed
ug: يىپىش

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Number
ug: سان

en: Quote
ug: نەقىل

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Background
ug: تەگلىك

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Top
ug: ئۈستى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Text
ug: تېكىست

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Location
ug: ئورنى

en: ,
ug: ،

en: Address
ug: ئادرېس

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Caption
ug: تېما

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Website
ug: تور بەت

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: Open link in a new window
ug: ئۇلانمىنى يېڭى كۆزنەكتە ئېچىش
