LocalGov Paragraphs (2.6.1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Size
sl: Velikost

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Text
sl: Besedilo

en: Attachment
sl: Priponka

en: Contact
sl: Kontakt

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Medium
sl: Srednja

en: Table
sl: Tabela

en: Featured
sl: Izpostavljeno
