LocalGov Paragraphs (2.6.2) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Author
be: Аўтар

en: Closed
be: Зачынена

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Size
be: Памер

en: Number
be: Нумар

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Default
be: Прадвызначана

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Top
be: Верх

en: URL
be: Спасылка

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Text
be: Тэкст

en: Attachment
be: Дадатак

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Contact
be: Кантакт

en: Bottom
be: Знізу

en: Logo
be: Лагатып

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Heading
be: Загаловак

en: Table
be: Табліца

en: Caption
be: Загаловак

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Grid
be: Сетка

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Minimal
be: Мінімальны
