LocalGov Paragraphs (2.6.2) - en to eu translation catalogue (35 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Author
eu: Egilea

en: Closed
eu: Itxita

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Size
eu: Tamaina

en: Number
eu: Zenbakia

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Description field
eu: Deskribapena eremua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Summary
eu: Laburpena

en: Top
eu: Goian

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Text
eu: Testua

en: Attachment
eu: Eranskina

en: Email
eu: Eposta

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Bottom
eu: Behean

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Location
eu: Kokalekua

en: Address
eu: Helbidea

en: Table
eu: Taula

en: Button
eu: Botoia

en: Teasers
eu: Laburpenak

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Documents
eu: Dokumentuak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Grid
eu: Sareta

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Background image
eu: Atzeko planoko irudia

en: Title link
eu: Izenburu esteka
