LocalGov Paragraphs (2.6.2) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Content
fil: Nilalaman

en: Author
fil: May akda

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Default
fil: Pamantayan

en: Contact
fil: Pakikipag-ugnay

en: Featured
fil: Itinatampok

en: Minimal
fil: Pinakakakaunti
