LocalGov Paragraphs (2.6.2) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Author
gu: લેખક

en: Closed
gu: બંધ

en: On
gu: ચાલુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Size
gu: માપ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Link
gu: કડી

en: Description field
gu: વર્ણન ક્ષેત્ર

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Text
gu: લખાણ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Bottom
gu: નીચે

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
