LocalGov Paragraphs (2.6.2) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Author
ht: Otè

en: On
ht: Ouvè

en: Size
ht: Grosè

en: Image
ht: Imaj

en: Default
ht: Pa defo

en: Icon
ht: Ikon

en: Off
ht: Fèmen
