LocalGov Paragraphs (2.6.2) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Author
jv: Penulis

en: Closed
jv: Ditutup

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Size
jv: Ukuran

en: Number
jv: Angka

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Default
jv: Gawan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Icon
jv: Ikon

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Text
jv: Teks

en: Attachment
jv: Sisipan

en: Promoted
jv: Promosikna

en: Contact
jv: Kontak

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Location
jv: Lokasi

en: Heading
jv: Irahan

en: Table
jv: Tabel

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Featured
jv: Fitur
