LocalGov Paragraphs (2.6.2) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: Author
kk: Автор

en: Closed
kk: Жабық

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Size
kk: Көлем

en: Number
kk: Саны

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Default
kk: Стандартты

en: Text
kk: Текст

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Contact
kk: Контакттау

en: Logo
kk: Логотип

en: Location
kk: Орналасуы

en: Table
kk: Кесте

en: Twitter
kk: Твиттер
