LocalGov Paragraphs (2.6.2) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Size
km: ទំហំ

en: Number
km: លេខ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Top
km: កំពូល

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Bottom
km: បាត

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Location
km: ទីតាំង

en: Heading
km: ក្បាល

en: Table
km: តារាង

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: Minimal
km: អប្បរមា
