LocalGov Paragraphs (2.6.2) - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Closed
lt: Uždara

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Size
lt: Dydis

en: Number
lt: Skaičius

en: Quote
lt: Kaina

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Description field
lt: Aprašymo laukelis

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Top
lt: Viršus

en: Icon
lt: Piktograma

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Text
lt: Tekstas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Email
lt: El. paštas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Bottom
lt: Apačia

en: Logo
lt: Logotipas

en: Off
lt: Išjungta

en: Location
lt: Vieta

en: Heading
lt: Antraštė

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Table
lt: Lentelė

en: Button
lt: Mygtukas

en: Caption
lt: Antraštė

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Featured
lt: Svarbus

en: Minimal
lt: Minimalus

en: Media item
lt: Medijos elementas
