LocalGov Paragraphs (2.6.2) - en to lv translation catalogue (40 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: Closed
lv: Slēgts

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Size
lv: Izmērs

en: Number
lv: Skaitlis

en: Quote
lv: Citāts

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Description field
lv: Apraksta lauks

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background
lv: Fons

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Top
lv: Augša

en: Icon
lv: Ikona

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Text
lv: Teksts

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Email
lv: E-pasts

en: Contact
lv: Kontakti

en: Bottom
lv: Apakša

en: Off
lv: Izslēgts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Address
lv: Adrese

en: Table
lv: Tabula

en: Button
lv: Poga

en: Caption
lv: Paraksts

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Grid
lv: Režģis

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Minimal
lv: Minimāls
