LocalGov Paragraphs (2.6.2) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Author
mk: Автор

en: Contact
mk: Контакт

en: Location
mk: Локација
