LocalGov Paragraphs (2.6.2) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Closed
ml: അടച്ചു

en: On
ml: ഓൺ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Number
ml: അക്കം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക

en: Logo
ml: ലോഗോ
