LocalGov Paragraphs (2.6.2) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Closed
mn: Хаалттай

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Number
mn: Дугаар

en: Quote
mn: Иш татах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Text
mn: Текст

en: Email
mn: Имэйл

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Bottom
mn: Доод

en: Logo
mn: Лого

en: Location
mn: Байрлал

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
