LocalGov Paragraphs (2.6.2) - en to ms translation catalogue (28 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Content
ms: Kandungan

en: Author
ms: Pengarang

en: Closed
ms: Ditutup

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Size
ms: Saiz

en: Number
ms: Nombor

en: Link
ms: Pautan

en: Image
ms: Imej

en: Default
ms: Lalai

en: Summary
ms: Ringkasan

en: Top
ms: Atas

en: Icon
ms: Ikon

en: Teaser
ms: Pemikat

en: Text
ms: Teks

en: Attachment
ms: Lampiran

en: Promoted
ms: DIpromosikan

en: Email
ms: E-mel

en: Contact
ms: Hubungi

en: Bottom
ms: Bawah

en: Off
ms: Tutup

en: Location
ms: Lokasi

en: Heading
ms: Tajuk kepala

en: Table
ms: Jadual

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Featured
ms: Terserlah
