LocalGov Paragraphs (2.6.2) - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Number
my: နံပါတ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Table
my: ဇယား

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
