LocalGov Paragraphs (2.6.2) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Author
sq: Autori

en: Closed
sq: I mbyllur

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Size
sq: Madhësia

en: Link
sq: Lidhje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: URL
sq: Adresa URL

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: Contact
sq: Kontakti

en: Logo
sq: Stema

en: Location
sq: Vendodhja

en: Table
sq: Tabela
